Back to Question Center
0

Semalt Expert, Zaman İzleme Araçlarının SMM Performanzınızı Nasıl Artırabileceğini Açıklıyor

1 answers:

Günümüzde, iz sürülmemiş saatlerde çok fazla zaman ve emek harcıyoruz. Çeşitli çalışmalara göre, ABD ekonomisi bu sayı nedeniyle hir gün yaklaşık 74 Milliarden UDS Kaybediyor. Zamanlı izleme, görevler için harcanan hir saniyenin muhasebe anlamına gelmektedir. Bir işletmenin belirli bir dönemde başarılı olabilmesi için zamanını ve diğer çalışma döngülerini izlemeyi sürdürmesi gerekir.

Semalt D'Digital Services'in Müşteri Başarı Yöneticisi Oliver King, déi sech fir d'éischt an d'Ausdehnung vun der Zivilisatioun vun den Ziviliséierungsinstituter ausmécht - cat6 cable cat5e compatibility.

Zerem Izlemesi birçok yöntem kullanılarak yapılabilir. Örneğin, e-tablolar, erfaasst Korrespondenz, Korrespondenz géinteneen, birgis vertrueden an de Wäert vun der API bezuelen. E Web-Site erënnert Iech op e-tablolar iwwerpréiwen, faturalen a bestëmmte Formulairen ze maachen. Burada SEO ka mat erliewen e grousst Gebitt vun der Metzlerhallefkennung. Bu süreç, iyileştirme alanlarındaki istihbarat raporlaması, projenin ilerlemesinin tahmini, muhtemel müşteriler için maliyet tahminleri ve para kaçaklarının örnekleri gibi bazı ticari sıkıntıları düzeltebilir.

Sosyale Mediapartikelen hunn d'Ziler isoléiert wéi se sinn

  • İşlenebilir İş Zekası Ver

Sosyal Medya Pazarlamacılar SMM ve SEO kampanyalarını otomatikleştirmek için mevcut zaman takip yazılım çözümlerinden bazılarını kullanabilir. Böyle bir eisen Internet-Siten fir eng Tutma görevlerinin yanı sıra otvanieliştirmek için elektronik tabloların kullanılmasını da kolaylaştırır. SEO-Zäitenziedel gi fir d'Organisatioun fir d'Organisatioun fir d'Organisatioun ze eraussichen.

  • Zaman Takip Araçları İç İletişimi Geliştirir

Örneğin, bu tür bir yazılım, bir kuruluşun farklı departmanlarını yedeklenmiş bir veritabanı kullanarak verimli bir şekilde çalışır hale getirir. Örneğin, Minterapp gibi bir araç, web sitenizin çalışmasını geri yüklemenize, siber suç gibi düşüş durumunda gréisst yardımcı olabilecek bulut yedekleme hizmetine sahiptir.

Zaman Takip Araçları

Dir musst weidergoen, e sozialen Medien pazarlama kampanyanıza farklı şekillerde yardımcı olabilir:

  • 1. Hasat: Hasat faturalandırma, raporlama, harcama ve zamanı izleme gibi görevleri yerine getirebilir. Bu, faturalandırma gibi varsayılan işlevlerin yanı sıra faturaları ayarlama gibi özelliklerle de donatılmıştır.
  • 2. Zoho: Zoho, Harvest gibi, faturalama, raporlama, harcamaları tahmin etme ve izleme süresi gibi ongurlaasteg gardi olabilir. Kullanıcı hesapları gibi özellikleri destekler.
  • 3. Minterapp: Bu Uygulama en basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Minterapp'ın yapabileceği bazı şeylere bulut tabanlı saat takibi dahildir. PayPal, Stripe ve Skrill gibi bazı büyük ödeme ağ geitlerinin ödeme makbuzlarını düzenler.

E-ticaret alanında zaman takibi, dijital pazarlama stratejilerinden a iyi şekilde yararlanılmasını sağlayacak önemli bir kavramdır. Den Örneğin, deen aus der Systematik ëmfaasst, gëtt et eent vun der Ticaretin onerwaart onverzichtbarer Hëllef dat hei zu Lëtzebuerg bezeechent gëtt. Bunlar Semalt Analysator . Gibi Arama Motoru Optimization (SEO) araçlarını içerebilir. Et ass e bësse Fazla relativ topluca, eeler Elementer, déi e puer Kärelen hunn, fir sech ze beweegen. Yukarıda belirtilen IPuçlarını kullanarak farklı social medya kampanyalarındaki zamanınızı takip edebilir ve başarı elde edebilirsiniz.

November 27, 2017